CuteFTP Pro


Strona główna   Strona tłumaczeń   CuteFTP ProOpis Zrzut ekranu Producent Uwagi Pobieranie


   Cute FTP jest rozbudowanym narzędziem służącym do przesyłania plików pomiędzy komputerem danego użytkownika a serwerem FTP (File Transfer Protocol). Program posiada intuicyjny interfejs, dzięki temu przesłanie plików na serwer (lub pobranie) nie powinno stanowić większego problemu dla mniej zaawansowanego użytkownika.
   Oprócz obsługiwania protokołu FTP obsługuje także HTTP i HTTPS (HTTP Secure), a także FTPS (SSL), SFTP (Secure FTP z użyciem SSH2), S-Key.
   Program potrafi wznawiać zerwane transfery, posiada wbudowany edytor HTML, umożliwia ustawianie transferu plików w kolejki oraz porównanie katalogów. CuteFTP Home znakomicie współpracuje z zaporami firewall i serwerami. Potrafi wykonywać skrypty, wznowić pobieranie plików, których proces pobierania został przerwany. Aplikacja umożliwia korzystanie z harmonogramu transferu plików, co automatyzuje cały proces i odciąża użytkownika. Pozwala na tworzenie kopii bezpieczeństwa lokalnych dysków i zapis plików na serwerze, oferuje zaawansowane wyszukiwanie, zarządzanie subskrypcjami podcastów, umożliwia na zaawansowane operacje po zakończeniu pobierania (wyłączenie komputera, uruchomienie antywirusa, itp.), na życzenie integruje się też z systemowym menu kontekstowym, co szalenie ułatwia wysłanie pod wybrane adresy plików lub katalogów.
   Cute FTP to jeden z najlepszych i najpotężniejszych klientów FTP. Może być używany do transferu plików dowolnych rozmiarów i typów do i z serwera FTP, włączając: strony internetowe, pliki multimedialne lub inne dokumenty.
GlobalSCAPE
Pobieranie instalatora CuteFTP Pro v8.3.4.0007:
Archiwum RAR
Waga: 19.6 MB


Pobieranie spolszczenia do wersji 8.3.4:
Archiwum RAR
Waga: 1.22 MB

Pobieranie spolszczenia do wersji 8.3.3:
Archiwum RAR
Waga: 1.03 MB

Pobieranie spolszczenia do wersji 8.3.2:
Archiwum RAR
Waga: 1 MB