GIF Movie Gear


Strona główna   Strona tłumaczeń   GIF Movie GearOpis Zrzut ekranu Producent Uwagi Pobieranie


   GIF Movie Gear jest jednym z najbardziej znanych i popularnych programów do tworzenia animowanych GIF. Jego popularność bierze się głównie z nadzwyczaj intuicyjnego interfejsu, oraz prostoty i skuteczności działania. Utworzyć za jego pomocą animację może nawet zupełnie nieobeznany użytkownik.
   Program oferuje tworzenie nowych animacji z możliwością eksportowania do AVI, reedycję już utworzonych animacji, zapisywanie animacji w postaci sekwencji grafik, edycję ikon i animowanych kursorów, oraz umożliwia podanie kodu źródłowego HTML grafik.
   Dzięki przejrzystemu interfejsowi łatwy jest dostęp do każdego elementu animacji z możliwością dowolnego ustawienia jego parametrów, a także do ustawień ogólnych, dotyczących całej animacji. Program nie ma własnego edytora graficznego, dzięki czemu zresztą błyskawiczne działa. Umożliwia jednakże korzystanie z zewnętrznych edytorów w rodzaju PhotoShopa, czy innych. To jeden z najbardziej znanych i lubianych programów, więc można go z czystym sumieniem polecić do użytkowania.


gamani


gamani


Brak uwag!


Pobieranie instalatora GIF Movie Gear v4.2.3:
Archiwum RAR
Waga: 1.01 MB


Pobieranie spolszczenia do wersji 4.2.3:
Archiwum RAR
Waga: 129 kB

Pobieranie spolszczenia do wersji 4.1.2:
Archiwum RAR
Waga: 130 kB

Pobieranie spolszczenia do wersji 4.01:
Archiwum RAR
Waga: 428 kB