IconPackager


Strona główna   Strona tłumaczeń   IconPackagerOpis Zrzut ekranu Producent Uwagi Pobieranie


   IconPackager 5.0 – to produkt znakomitej, znanej wszystkim użytkownikom firmy software'owej, dostarczającej oprogramowania dotyczącego ikon i kursorów, a także zarządzania nimi w systemie. IconPackager jest takim właśnie programem. Pozwala na wybór jednego z wielu pakietów pięknie dopracowanych ikon, i jednym kliknięciem zmianę ich w całym systemie. Można także indywidualnie dopasowywać ikony wybranych obiektów (katalogów, plików, Pulpitu, itp.), a także istniejące modyfikować, niestety, w tej wersji tylko edytorem ikon tej samej firmy, który musi być specjalnie zainstalowany na dysku, o nazwie IconDeveloper. Ale to nie jest specjalna przeszkoda, bo można przecież edytować ikony pakietów własnym edytorem. IconPackager posiada też możliwość zmiany wielu ustawień systemowych w rejestrze, dotyczących ikon. Posiada również własny, bardzo dobry eksplorator ikon, mogący pracować także samodzielnie. Z jego pomocą można dokonywać wyszukiwania ikon w systemie, zarządzania nimi, edycji, także w zewnętrznym programie, eksportu z aplikacji i bibliotek, oraz innych operacji.
   IconPackager to bardzo dobry, nieoceniony w systemie program, który powinien posiadać każdy użytkownik komputera. Dzięki niemu można uniknąć problemów związanych z ikonami systemowymi, czy też dostosować je do własnych upodobań. Dla zarejestrowanych w Stardock Corporation użytkowników dostępny jest również bogaty zestaw pakietów z ikonami. Niestety, niezarejestrowani pobrać mogą tylko jeden, później ich IP jest blokowane. Na szczęście w strukturę programu wbudowany jest tzw. Konstruktor pakietów, dzięki czemu można z wybranych ikon samemu tworzyć własne pakiety.
   W najnowszej wersji całkowicie przebudowany został interfejs, co pozwoliło na łatwiejsze poruszanie się po możliwościach programu, dodanych zostało też wiele nowych możliwości.
Stardock Corporation


Program ma status shareware z okresem próbnym 30 dni.Pobieranie instalatora IconPackager v5.0:
Archiwum RAR
Waga: 44.8 MB


Pobieranie spolszczenia do wersji 5.0:
Archiwum RAR
Waga: 415 kB

Pobieranie spolszczenia do wersji 3.20:
Archiwum RAR
Waga: 346 kB

Pobieranie spolszczenia do wersji 3.0:
Archiwum RAR
Waga: 549 kB

Pobieranie spolszczenia do wersji 2.50:
Archiwum RAR
Waga: 544 kB