Texturizer


Strona główna   Strona tłumaczeń   TexturizerOpis Zrzut ekranu Producent Uwagi Pobieranie


   Texturizer to jeden z najbardziej udanych edytorów. Jego zaletami są na pewno ogromna uniwersalność, precyzja wykonania i działania, a także niezwykłe rozwiązania, jakie zastosowali jego autorzy.
   Edytor wyposażony jest w mnóstwo narzędzi do obróbki tekstu ułatwiających pracę. Ma możliwość np. kopiowania czy wycinania ale tak, że kopiowana czy wycinana treść zostaje dodana przed, lub po zawartości schowka. Ma możliwość definiowania i późniejszego wklejania własnych sygnaturek czy tekstów, ma na podorędziu bogate biblioteki klipów. Jest wyposażony w bardzo sprawnie działający mechanizm makr, mogących zamieniać np. tekst na znaki Morse'a, albo odwrotnie. Sprawnie przeprowadza wszelkie konwersje, np. znaki tabulatorów na spacje czy odwrotnie, teksty zwykłe na ANSI i odwrotnie, zmienia kierunek napisanych słów, wymienia znaki wedle życzenia użytkownika, i wiele, wiele innych.
   Ma też wiele znakomitych mechanizmów i ułatwień. Posiada mnóstwo schematów kolorowania składni i wykrywa to całkowicie automatycznie. Każdy schemat kolorowania, plik makro, itp. są przechowywane w plikach tekstowych w dowolnym momencie gotowych do edycji dla korekty czy innej zmiany. Posiada znakomity mechanizm zliczania danych w pliku, podaje właściwości edytowanego pliku z możliwością zmiany nazwy czy atrybutów, doskonałego nawigatora dokumentów, pyszny sposób określania ulubionych pozycji, w każdej chwili dostępną historię edytowanych plików, wykrywa i kieruje do zewnętrznego edytora HEX pliki binarne, posiada znakomite narzędzie do wyszukiwania i zamiany, system makroznaczników, własny, edytowalny schowek zawsze gotowy do edycji, możliwość wykonywania poleceń DOS, reakcję dźwiękami na zdarzenia, możliwość tworzenia kopii zapasowych, i mnóstwo innych narzędzi. Nawet nie wspominam o doskonałej konfiguracji, standardowym systemie zakładek czy możliwości wysyłania maili...
   Texturizer to doprawdy wspaniałe narzędzie do edycji tekstów, świetnie nadające się jako zastępnik systemowego Notepada.


Texturizer


Texturizer


Program ma status shareware z okresem próbnym 30 dni.

Texturizer pracuje pod systemami:


Pobieranie instalatora Texturizer v1.90:
Archiwum RAR
Waga: 3.72 MB


Pobieranie spolszczenia:
Archiwum RAR
Waga: 337 kB